YTA SUMMER CAMP 2023

V našej akadémii sme presvedčení o pravdivosti tvrdenia – pohyb je život. Naši členovia i nečlenovia si toto tvrdenie pravidelne overujú v našich letných denných táboroch. Počas niekoľkých rokov pôsobenia v športovom odvetví v našom meste sa nám podarilo vytvoriť skutočne unikátne športové využitie letných prázdnin pre deti a mládež. Deti, ktoré nemajú skúsenosti so žiadnym športom, či športovci, ktorí pravidelne trénujú v športových kluboch u nás počas prázdnin nájdu to „pravé orechové“. V súčasnosti, kedy žijeme vo svete internetu, sociálnych sietí, počítačových hier sa počas nášho športového týždňa dostávajú do popredia opäť emócie, tímový duch, fair-play, nadšenie z pohybu a hlavne neskutočná zábava. Učíme sa spracovať prehru, ktorá je dôležitou súčasťou vývinu ľudského charakteru, rovnako prijať výhru s pokorou a rešpektom voči porazenému súperovi.

Prečo YTA Summer camp?

  1. Celodenná strava + pitný režim, športovci s intoleranciami na stravu majú svoj jedálniček. Súťaž o ukážkové stolovanie mladých športovcov resp. ako sa správam pri jedle.
  2. Tréningové procesy zabezpečujú tréneri z rôznych športových odvetví – Džudo, karate, gymnastika, volejbal, tenis, baseball, golf, plávanie a rôzne iné.
  3. Spolupráca so športovými klubmi v Trnave – YTA Judo Academy, HIT volejbalový klub, Klub gymnastických športov, Baseballový klub Angels, Tenisový klub AŠK Slávia Trnava, Karate Slovšport Trnava, Golf Trnava, Aquapark Trnava a ďalší.
  4. Každé dieťa objaví základy športov, spozná typy športovísk a predovšetkým trénerov daných športov. Možnosť obdržať športovú kartu, ktorá symbolizuje pozvánku na nábor daného klubu.
  5. Odpočinková zóna po kvalitnom obede s filmovým plátnom + teoretické kvízy z daných športových odvetví.
  6. Tvorby tímových plagátov.
  7. Každý športovec dostane tímovú čiapku, tričko, kraťase, fľašu, vak, diplom, medailu a prekvapenie v podobe YTA darčeku 😉
  8. Záverečné vyhodnotenie celotýždňového turnaja na Jahodníku v umiestnení jednotlivých tímov + YTA pohár o najužitočnejšieho hráča športového týždňa. Regeneračno-spoznávací pobyt vápencovej jaskyne, pri ktorom sa nezabudneme naučiť ako sa turista v prírode správa + dýchacie cvičenia na upokojenie športového ducha.
  9. Rodičia sú prizvaní na záverečné vyhodnotenie, kde ich v príjemnom prostredí Jahodníka čaká okrem potlesku pre svoje deti aj možnosť občerstviť sa v Motoreste.

Pre prihlásenie svojho dieťaťa do letného tábora YTA SUMMER CAMP vyplňte registračný formulár nižšie.